• Yeni Kampanyalarımız ve İndirimli Ürünlerimizden Haberdar Olabilirsiniz İncele
İade ve Değişim Şartları

- celiklerhome.com.tr dan satın aldığınız ürünler üretici firmanın garantisi altında olup tamir işlemleri ilgili firma yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır.

- Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte durumunu açıklayan bir rapor yazarak, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz.

- celiklerhome.com.tr dan satın almış olduğunuz ürün/ürünleri ondört (14) işgünü içerisinde iade edebilirsiniz. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. İade için gerekli şartlar aşağıda sıralanmıştır:

-İade edeceğiniz ürün, orijinal faturası ve iade sebebini belirten bir dilekçe ile birlikte gönderilmelidir.

- Orijinal kutusu veya ambalajı bozulmuş, hasar görmüş veya tekrar satılmasını engelleyecek şekilde kullanılamaz hale gelmiş ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.

- İade etmek istediğiniz ürünü celiklerhome.com.tr ’un anlaşmalı olduğu Kargo firmaları kanalıyla göndermeniz gerekmektedir. Ondört (14) işgünü içerisinde göndereceğiniz iade şartlarına uyan ve ayıplı mal kapsamına giren ürün için kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi takdirde kargo ücreti müşteriye aittir.

Kutulu Ürünler:

- Ürünlerin kutusu, orijinal ambalajı hasarsız ve eksiksiz olmalıdır. İade edilecek orijinal ürün kutularının üzerine kesinlikle kargo firmalarının bantları vs. yapıştırılmamalıdır. Bu şekilde gelen ürünler iade alınmamakta olup, adresinize teslim olarak geri gönderilecektir.

Özel Ürünler :

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler (ürünün arızalı veya ayıplı çıkması dışında) açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünler tek kullanımlık veya tüketim ürünlerinin iadesi mümkün değildir.

celiklerhome.com.tr, iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İadeniz kabul edildiğinde ve tarafımızdan para iadeniz gerçekleştiğinde e-mail ile bilgilendirileceksiniz. İadenin hesabınıza yansıma süresi banka tarafından belirlenmektedir ve tarafımızdan müdahale edilememektedir.

Whatsapp
Whatsapp